1D

Rohová skříň z lamina o síle 16mm z předsíňové kolekce Oskar. Skříň s plnými dveřmi nabízíme v moderním dezénu dub san remo. Hrany lamina... více informací »
1D
Rohová skříň z lamina o síle 16mm z předsíňové kolekce Oskar. Skříň s plnými dveřmi nabízíme v moderním dezénu dub san remo. Hrany lamina...

Rohová skříň z lamina o síle 16mm z předsíňové kolekce Oskar. Skříň s plnými dveřmi nabízíme v moderním dezénu dub san remo. Hrany lamina chrání ABS o síle 0,5mm. Úchytka je plastová. Doporučujeme zakoupení celé předsíňové sestavy, se kterou ušetříte místo ve vaší malé předsíni, a přesto budete mít řadu odkládacích a úložných prostorů. Dodáváme v demontu. Kombinujte dle potřeby i s jednotlivými prvky z kolekce Oskar (viz související produkty).


Oblíbený a kvalitní produkt 1D jde nakoupit v pohodě tu na stránkách zařazený v rubrice šatní skříně. Nyní si můžete koupit zcela nové zboží z této populární rubriky za internetové ceny!

Tento kvalitní a levný kus 1D od společnosti FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat na našich stránkách teď v akci! Cena od 5 324 Kč.