aná postel MALAGA 0408

Masivní kovaná postel MALAGA s ručně kovanými romantickými detaily. Postel nabízíme ve více rozměrech a také v několika provedeních povrchové... více informací »
aná postel MALAGA 0408
23 924 Kč
Ověřit dostupnost
Masivní kovaná postel MALAGA s ručně kovanými romantickými detaily. Postel nabízíme ve více rozměrech a také v několika provedeních povrchové...

Masivní kovaná postel MALAGA s ručně kovanými romantickými detaily. Postel nabízíme ve více rozměrech a také v několika provedeních povrchové úpravy kovaných prvků (viz varianty produktu). K této posteli si nezapomeňte z naší nabídky pořídit matraci a rošty. Postel dodáváme bez zobrazených dekorací v demontu. Díky masivnímu kovu a skvěle provedené ruční práci bude postel Malaga i po letech používání zárukou vašeho klidného spánku. Kované postele dodáváme v 5 částech, které při montáži spojíme 10 šrouby. Tento systém zaručuje 100% stabilitu a zabraňuje vrzání. Na pevnost konstrukce poskytujeme záruku 10 let. Zkombinujte si svoji ložnici s elegantním nočním stolkem se sklem nebo s masivní deskou či zásuvkou. Pokoj můžete dále doladit pohovkou či toaletkou. Jestliže upřednostňujete postel bez nožního čela, rozhodně nepřehlédněte kanape z této kolekce. Klasická „železná“ a přitom jednoduchá postel evokuje zlatá léta kovaných postelí a ve spojení s nebesy z ní vyzařuje opravdový genius loci.


Hodně oblíbený kus aná postel MALAGA 0408 lze získat taky tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii postele. Nyní koupíte ještě jiné produkty z této kategorie za příznivou cenu! U zákazníků oblíbená značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě vyrábí kvalitní zboží

Tento výjimečný kus aná postel MALAGA 0408 od výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte právě skutečně výhodně! Nabídky již od 23 924 Kč.