aná postel SIRACUSA 0447

Originální kovaná postel SIRACUSA s elegantními dekorativními prvky. Postel nabízíme ve více rozměrech a také v několika... více informací »
aná postel SIRACUSA 0447
25 291 Kč
Ověřit dostupnost
Originální kovaná postel SIRACUSA s elegantními dekorativními prvky. Postel nabízíme ve více rozměrech a také v několika...

Originální kovaná postel SIRACUSA s elegantními dekorativními prvky. Postel nabízíme ve více rozměrech a také v několika provedeních povrchové úpravy kovaných prvků (viz varianty produktu). K této posteli si nezapomeňte z naší nabídky pořídit matraci a rošty. Postel dodáváme bez zobrazených dekorací v demontu. Líbí se vám tato postel, ale hledáte postel bez nožního čela? V naší nabídce rozhodně nepřehlédněte kanape z této kolekce. Kované postele dodáváme v 5 částech, které při montáži spojíme 10 šrouby. Tento systém zaručuje 100% stabilitu a zabraňuje vrzání. Na pevnost konstrukce poskytujeme záruku 10 let. Zkombinujte si svoji ložnici s netradičním nočním stolkem. Pokoj můžete dále doladit praktickou komodou nebo zrcadlem. Klasická „železná“ a přitom jednoduchá postel evokuje zlatá léta kovaných postelí a ve spojení s polonebesy z ní vyzařuje opravdový genius loci.

Oblíbený a kvalitní produkt máte možnost pořídit lehce na stránkách v populární kategorii postele. Nyní si můžete pořídit unikátní produkty z této populární kategorie za příznivou cenu! Máme toho více, mrkněte na další zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní produkt aná postel SIRACUSA 0447 od skvělého a známého výrobce FORLIVING s.r.o. seženete na našich stránkách nyní výhodně! Výhodně za 25 291 Kč.