aná postel VALENCIA 0467

Industriální kovaná postel VALENCIA s geometrickými kovanými detaily. Postel nabízíme ve více rozměrech a také v několika provedeních povrchové... více informací »
aná postel VALENCIA 0467
22 126 Kč
Ověřit dostupnost
Industriální kovaná postel VALENCIA s geometrickými kovanými detaily. Postel nabízíme ve více rozměrech a také v několika provedeních povrchové...

Industriální kovaná postel VALENCIA s geometrickými kovanými detaily. Postel nabízíme ve více rozměrech a také v několika provedeních povrchové úpravy kovaných prvků (viz varianty produktu). Pro pohodlné spaní doporučujeme zakoupení přídavných polštářů do čela postele. K této posteli si nezapomeňte z naší nabídky pořídit matraci a rošty. Postel dodáváme bez zobrazených dekorací v demontu. Kované postele dodáváme v 5 částech, které při montáži spojíme 10 šrouby. Tento systém zaručuje 100% stabilitu a zabraňuje vrzání. Na pevnost konstrukce poskytujeme záruku 10 let. Zkombinujte si svoji ložnici s netradičním nočním stolkem. Pokoj můžete dále doladit komodou nebo stojací lampou. Klasická „železná“ a přitom jednoduchá postel evokuje zlatá léta kovaných postelí a ve spojení s polonebesy z ní vyzařuje opravdový genius loci. Líbí se vám tato postel, ale hledáte postel bez nožního čela? V naší nabídce rozhodně nepřehlédněte kanape z této kolekce.

Tento výjimečný produkt aná postel VALENCIA 0467 lze zakoupit snadno tady na webu ve známé sekci postele. Nyní si můžete pořídit vyjímečné výrobky ve zmíněné rubrice za super peníze!

Oblíbený a akční kus aná postel VALENCIA 0467 od top výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat zde teď levně! Aktuálně v akci za 22 126 Kč.