Barová židle Dona

Masiv - smrk. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se... více informací »
Barová židle Dona
5 916 Kč
Ověřit dostupnost
Masiv - smrk. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se...

Masiv – smrk. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Váha 7 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Rozměry: – šířka 46 cm – hloubka 49 cm – výška 115 cm – výška sedáku 76 cm Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů. Pozn.: Doporučujeme objednávat nábytek z borového masivu v barevném provedení pouze 3101 bezbarvý transparentní vosk, protože působením UV záření borové dřevo časem ztmavne a jsou velké rozdíly v barevnosti dřeva.


Designový produkt Barová židle Dona jde nakoupit v pohodě tady na stránkách v populární sekci barové židle. Nyní pořídíte kvalitní produkty z naší sekce ve slevě. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více! Máme v nabídce ovšem další kvalitní zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel FORLIVING s.r.o. vyrábí špičkové zboží Nové kousky každý den!

Levný kus Barová židle Dona od top výrobce FORLIVING s.r.o. můžete získat právě zde za výhodnou cenu. Nabídky již od 5 916 Kč.