Bílá patrová postel Bront

Krásná patrová postel pro děti Bront v podobě domečku. Každé lůžko má spací plochu o velikosti 90 x 200 cm. Postel je vyrobená... více informací »
Bílá patrová postel Bront
9 950 Kč
Ověřit dostupnost
Krásná patrová postel pro děti Bront v podobě domečku. Každé lůžko má spací plochu o velikosti 90 x 200 cm. Postel je vyrobená...

Krásná patrová postel pro děti Bront v podobě domečku. Každé lůžko má spací plochu o velikosti 90 x 200 cm. Postel je vyrobená z masivního borovicového dřeva s viditelnou kresbou v bílém nátěru. Pro pohádkovější dojem doporučujeme přikoupit také závěs, který není součástí dodávky. výška po rošt spodní lůžko: 6,5 cm výška po rošt horní lůžko: 98,5 cm max. výška matrace horní lůžko: 16 cm nosnost 100 kg Dodáváme v demontu s rolovanými rošty bez matrací.


Kvalitní produkt Bílá patrová postel Bront jde nakoupit mimo jiné tady u nás zařazený v sekci postele. Nyní si můžete koupit kvalitní zboží z této populární rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Vynikající produkt Bílá patrová postel Bront od společnosti s výborným jménem FORLIVING s.r.o. snadno najdete tady za zcela nejnižší cenu! Nyní za 9 950 Kč.