Botník 2K

Moderní botník z lamina s ABS hranamiz kolekce Top Mix. Botník se 2 plnými výklopnými zásuvkami nabízíme v provedení dub sonoma... více informací »
Botník  2K
1 774 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní botník z lamina s ABS hranamiz kolekce Top Mix. Botník se 2 plnými výklopnými zásuvkami nabízíme v provedení dub sonoma...

Moderní botník z lamina s ABS hranamiz kolekce Top Mix. Botník se 2 plnými výklopnými zásuvkami nabízíme v provedení dub sonoma nebo v kombinaci dub sonoma/bílá (viz varianty produktu). Síla lamina 16mm, síla ABS hrany 0,5mm. Jednoduchý a zároveň velmi atraktivní botník je ideální pro aktivní jedince, kteří kladou důraz na funkcionalitu a praktický rozměr svého domova. Dodáváme v demontu. Botník můžete kombinovat s dalšími produkty kolekce Top mix.

Designový výrobek je dostupný bez obtíží tady a teď na našem webu v populární rubrice botníky. Připravili jsme pro vás ještě další produkty z této sekce v akci. Tato značka FORLIVING s.r.o. nabízí prvotřídní výrobky. se zárukou dlouhé životnosti! Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce. To ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc! Máme v nabídce také více produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Povedený produkt Botník 2K od známé společnosti FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat zde za parádní cenu! Teď v akci 1 774 Kč.