Botník bílý Josin s černými sedáky

Šířka 100 cm, hloubka 38 cm, výška 47 cm. Sklopná dvířka skrývají úložný prostor na boty, pod sedáky je další odkládací... více informací »
Botník bílý Josin s černými sedáky
Značka: Donna Shop
3 119 Kč
Ověřit dostupnost
Šířka 100 cm, hloubka 38 cm, výška 47 cm. Sklopná dvířka skrývají úložný prostor na boty, pod sedáky je další odkládací...

Šířka 100 cm, hloubka 38 cm, výška 47 cm. Sklopná dvířka skrývají úložný prostor na boty, pod sedáky je další odkládací prostor. Botník v bílé barvě s černými sedáky z koženky skladem. Objednávku si můžete vyzvednout také osobně v Šenově u Nového Jičína.


Oblíbený a kvalitní kousek Botník bílý Josin s můžete pořídit přímo tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci botníky! Připravili jsme ještě jiné produkty z naší rubriky za výprodejovou cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se také na další zboží značky Donna Shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Donna Shop má ve stále nabídkce špičkové zboží. Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Designový kus Botník bílý Josin s černými sedáky od známé značky Donna Shop snadno můžete pořídit u nás opravdu výhodně. Teď za akční cenu 3 119 Kč.