Botník Imete dub bílý monako/dub sonoma

Šířka 60 cm, hloubka 27 cm, výška 126 cm. Botník do předsíně s třemi výklopnými dvířky, 6 polic na boty. Ihned k odeslání.Nejprodávanější... více informací »
Botník  Imete dub bílý monako/dub sonoma
Značka: Donna Shop
2 879 Kč
Ověřit dostupnost
Šířka 60 cm, hloubka 27 cm, výška 126 cm. Botník do předsíně s třemi výklopnými dvířky, 6 polic na boty. Ihned k odeslání.Nejprodávanější...

Šířka 60 cm, hloubka 27 cm, výška 126 cm. Botník do předsíně s třemi výklopnými dvířky, 6 polic na boty. Ihned k odeslání.


Nejprodávanější kus je k sehnání lehce tu na našich stránkách ve známé kategorii botníky! Připravili jsme pro vás ještě podobné produkty z této populární rubriky za báječnou cenu! To ovšem není všechno, nebojte, máme toho více! U nás v nabídce najdete další vybrané kousky od značky Donna Shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Donna Shop vám může nabídnout prvotřídní zboží

Kvalitní kus Botník Imete dub bílý monako/dub sonoma od výrobce s dobrým jménem Donna Shop lze získat momentálně na webu za příznivou cenu. V akci za 2 879 Kč.