Botník LWK

Botník z luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie. Dopřejte si luxus a nádech historie i... více informací »
Botník  LWK
3 771 Kč
Ověřit dostupnost
Botník z luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie. Dopřejte si luxus a nádech historie i...

Botník z luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie. Dopřejte si luxus a nádech historie i u vás doma. S kolekcí Provence se váš interiér stane útulným domovem. Kombinace bílého dekoru borovice andersen s tmavým dubem lefkas propůjčují nábytku svěží a lehký vzhled. Jedinečný design je sklouben s vysokou funkčností, takže se nemusíte bát, že váš nový nábytek bude pouze na ozdobu. Každá skříňka nabízí dostatek úložného prostoru, kam umístíte všechny potřebné věci. Originální kovové úchytky dokreslují venkovský charakter nábytku. Ponořte se do kouzelného světa trubadúrů a jejich milostných písní, kterými je oblast Provence vyhlášená. S kolekcí nábytku Provence bude váš domov útulným a hřejivým místem odpočinku. Skříňka disponuje 2 zásuvkami a 2 otevřenými prostory a vyrábíme ji z kvalitního lamina o síle 15 mm, vrchní deska o síle 36 mm, dvířka a čela zásuvek z MDF o síle 18 mm. Dodáváme v demontu. Maximální doporučené zatížení zásuvky je 7 kg, otevřené poličky 5 kg. Nedoporučujeme používat skříňku na sezení. Botník LWK je jedním z prvků kolekce Provence. Podívejte se na nabídku dalších komponentů a vytvořte si obývák nebo jídelnu přesně dle vašich představ.

Tento diskontní produkt Botník LWK jde koupit mimo jiné tady a teď na našich stránkách v rubrice botníky. Připravili jsme skvělé kousky ve zmiňované sekci za výborné peníze! Významná značka FORLIVING s.r.o. má v nabídce vynikající produkty. Udělejte radost sami sobě! To ovšem není vše, u nás nabízíme více. Máme v nabídce ovšem více kvalitních produktů od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě výrobek Botník LWK od výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat teď ve výprodejové akci. Teď v akci 3 771 Kč.