Botníková skříň MARINA

Botníkovou skříň Marina doporučujeme do každé předsíně, kde potřebujete ušetřit prostor. Je vyrobená z kvalitní laminované... více informací »
Botníková skříň MARINA
3 415 Kč
Ověřit dostupnost
Botníkovou skříň Marina doporučujeme do každé předsíně, kde potřebujete ušetřit prostor. Je vyrobená z kvalitní laminované...

Botníkovou skříň Marina doporučujeme do každé předsíně, kde potřebujete ušetřit prostor. Je vyrobená z kvalitní laminované dřevotřísky v dekoru dub sonoma. Uvnitř disponuje 8 policemi, kde můžete pohodlně poskládat 18-36 párů bot (dle velikosti). Skříň můžete také využít na uložení jiných sezónních věcí jako jsou čepice, rukavice, šály. Dodáváme v demontu. Nabízíme poslední kus skladem za výprodejovou cenu! Jedná se o produkt ze stornované objednávky.

Tento skvělý kus Botníková skříň MARINA můžete pořídit taky tu na stránkách umístěný v rubrice botníky. Vyhledejte si skvělé produkty ze zmíněné kategorie za báječnou cenu. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, máme toho více! U nás totiž najdete více kvalitních produktů od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky poskytuje velmi kvalitní výrobky. za mimořádně nízkou cenu! A to je teprve začátek!

Tento velmi oblíbený kousek Botníková skříň MARINA od společnosti s výborným jménem FORLIVING s.r.o. snadno seženete zrovna dneska v bezva akci. Nyní můžete mít za 3 415 Kč.