Boxspring postel Aning x200,

Postele boxspring se od těch klasických liší svým složením. Základem je spodní díl - právě tento díl určuje název typu postele - boxspring.... více informací »
Boxspring postel Aning x200
19 890 Kč
Ověřit dostupnost
Postele boxspring se od těch klasických liší svým složením. Základem je spodní díl - právě tento díl určuje název typu postele - boxspring....

Postele boxspring se od těch klasických liší svým složením. Základem je spodní díl – právě tento díl určuje název typu postele – boxspring. Spodní část je vyrobena z masivního rámu a je zároveň ortopedickým podkladem pro matraci. Přední výhodou je však jejich výška – díky zvýšení postelí se do nich snáze ulehá i vstává. Přes matrace je ještě navíc tzv. Topper, což je vrchní slabší matrace, která slouží jako ochrana matrací spodních a prodlužuje tak jejich životnost. Lůžko Aning je vyhotoveno v šedé látce s vysokým čelem, které tak celé posteli dodává na eleganci. Všechny potřebné věci a lůžkoviny snadno a lehce uschováte v úložném prostoru, který je přístupný ze stran postele. Postel dodáváme včetně matrací i Topperu v demontu. Provedení: látka šedá Tatum 282 bonelové pružiny Rozměry: šířka 160 cm hloubka 211 cm výška 118 cm plocha na spaní 160 x 200 cm výška spaní až 65 cm Toper 5 cm Postel Aning nabízíme také v rozměru 180 x 200 – viz související produkty níže. Možnost objednat v dalších barevných provedeních látky Tatum – pro více informací nás kontaktujte. Dodací lhůta individuální objednávky je 6-8 týdnů.

Výjimečný a žádaný produkt Boxspring postel Aning x200, od výrobce FORLIVING s.r.o. seženete na našich stránkách nyní ve slevě. Ceny od 19 890 Kč.