Boxspring postel Venering x200, krémová

Postele boxspring se od těch klasických liší svým složením. Základem je spodní díl - právě tento díl určuje název typu postele - boxspring.... více informací »
Boxspring postel Venering x200
25 890 Kč
Ověřit dostupnost
Postele boxspring se od těch klasických liší svým složením. Základem je spodní díl - právě tento díl určuje název typu postele - boxspring....

Postele boxspring se od těch klasických liší svým složením. Základem je spodní díl – právě tento díl určuje název typu postele – boxspring. Spodní část je vyrobena z masivního rámu a je zároveň ortopedickým podkladem pro matraci. Přední výhodou je však jejich výška – díky zvýšení postelí se do nich snáze ulehá i vstává. Přes matrace je ještě navíc tzv. Topper, což je vrchní slabší matrace, která slouží jako ochrana matrací spodních a prodlužuje tak jejich životnost. Krásné lůžko Venering je vyhotoveno v látce krémové barvy a doplněno o dekorativně prošívané vysoké čelo, které tak celé posteli dodává na eleganci. Všechny potřebné věci a lůžkoviny snadno a lehce uschováte v úložném prostoru, který je přístupný ze stran postele. Postel dodáváme včetně matrací i Topperu v demontu. Provedení: látka krémová Mono 231 bonelové pružiny Rozměry: šířka 180 cm hloubka 211 cm výška 118 cm plocha na spaní 180 x 200 cm výška spaní až 65 cm Toper 5 cm Postel Venering nabízíme také v rozměru 160 x 200 – viz související produkty níže. Možnost objednat v dalších barevných provedeních látky Mono – pro více informací nás kontaktujte. Dodací lhůta individuální objednávky je 6-8 týdnů.

Akční kus Boxspring postel Venering x200, krémová od top značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít tady a teď právě v akci. Nabídky od 25 890 Kč.