Čalouněná postel Evora

Čalouněné lůžko Evora vás zaujme svým designem. Čisté linie vkusně doplňují dřevěné nožky v moření ořech a úložné... více informací »
Čalouněná postel Evora
14 219 Kč
Ověřit dostupnost
Čalouněné lůžko Evora vás zaujme svým designem. Čisté linie vkusně doplňují dřevěné nožky v moření ořech a úložné...

Čalouněné lůžko Evora vás zaujme svým designem. Čisté linie vkusně doplňují dřevěné nožky v moření ořech a úložné prostory ve formě šuplíků po stranách a pod nožním čelem. Vyšší čalouněné čelo je zdobené prošitím a knoflíky a jistě jej oceníte např. při čtení před spaním. Kostra postele je potažená látkou v béžové barvě, která letos vládne modním trendům. Postel je vybavená laťovým roštem, 4 úložnými prostory (zásuvkami) a dodáváme ji bez matrace. Matraci si můžete vybrat z naší bohaté nabídky podle svých představ. Lůžko vám dodáme v demontu. K tomuto výrobku doporučujeme zakoupit povlečení čipolštář a přikrývku z naší nabídky.

Velmi žádaný produkt Čalouněná postel Evora můžete sehnat mimo jiné tady na webu v populární kategorii postele. Nyní můžete najít ostatní produkty ze zmíněné sekce ve slevě. Významný dodavatel FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky prodává vysoce kvalitní produkty za opravdu výhodné peníze. Nové kousky každý den!

Unikátní a oblíbený výrobek Čalouněná postel Evora od naší známé značky FORLIVING s.r.o. můžete pořídit právě zde skutečně levně! V akci od 14 219 Kč.