Čalouněná postel Helen

Tento výjimečný kus Čalouněná postel Helen máte možnost pořídit ještě tady na stránkách v kategorii postele! Nyní najdete další výrobky ze... více informací »
Čalouněná postel Helen
14 970 Kč
Ověřit dostupnost
Tento výjimečný kus Čalouněná postel Helen máte možnost pořídit ještě tady na stránkách v kategorii postele! Nyní najdete další výrobky ze...

Tento výjimečný kus Čalouněná postel Helen máte možnost pořídit ještě tady na stránkách v kategorii postele! Nyní najdete další výrobky ze zmíněné kategorie snadno online. Tento výrobce FORLIVING s.r.o. vám může nabídnout prvotřídní zboží.

Moderní francouzské lůžko Helen se šířkou 120 cm je velmi variabilní a snadno si ho přizpůsobíte svým představám. Čalouněná postel Helen je kompletní moderní a nadčasové lůžko francouzského typu, ale ryze české výroby. Výroba klade velký důraz na kvalitu zpracování a výběr materiálu. Vaši zeď ochrání před poškrábáním a oděrkami 2 praktická jednostranně čalouněná čela. Díky rohovému provedení je nezbytné, abyste zvolili vámi vybranou orientaci rohu v rámci volitelných parametrů. V základním provedení je postel naceněna vč. pevného smrkového roštu a matrace Kombiflex. Můžete si však vybrat i variantu s roštem lamelovým a matrací z několika druhů a přizpůsobit si tak lůžko vašim potřebám a nárokům. Samozřejmostí u postele francouzského typu je praktický úložný prostor, do nějž se jednoduše dostanete otevřením postele z boku. Úložný prostor je rozdělený přepážkou. Postel Helen vám navíc dodáme se 2 polštářky o rozměru 40×40 cm. Velkou výhodou čalouněné postele Helen je široká škála barev a druhů čalounění, proto je tak oblíbená zejména do dětských a studentských pokojů. Lůžko lze využít také jako pohovku či gauč do pokoje pro hosty. Všechny nabízené matrace jsou vhodné na každodenní spaní, takže nemusíte mít strach z bolavých zad. Rozměry: – celková šířka 128 cm – celková délka 208 cm – výška s čely 91 cm – výška kluzáků 3 cm Postel je nafocena v čalounění Matrix 6 – Matrix 5 (vzor). Poznámka: U modelů šíře 100 cm může být potah matrace uprostřed sešitý – z důvodu malé šíře látky. U dvoubarevných vzorků v nabídce je vždy vzorovaná látka použita na matraci a jednobarevná látka na rám postele. U látek Alcala a všech žinylkových látek může docházet ke slehnutí vlasu – nejedná se však o vadu látky, ale o specifickou vlastnost těchto typů látek. Rozměrová tolerance u čalouněného nábytku je cca 10-30 mm. K tomuto výrobku doporučujeme zakoupit povlečení či polštář a přikrývku z naší nabídky. Postel Helen nabízíme i v dalších rozměrech ložné plochy viz související zboží.

Nejprodávanější produkt Čalouněná postel Helen od našeho předního výrobce FORLIVING s.r.o. můžete koupit právě nyní na našich stránkách levně! Na našich stránkách za 14 970 Kč.