Čalouněná postel Jadranka

Luxusní a vysoce kvalitní čalouněné dvoulůžko Jadranka nabízíme s volbou volně ložených matrací. Vyšší čelo postele s... více informací »
Čalouněná postel Jadranka
19 290 Kč
Ověřit dostupnost
Luxusní a vysoce kvalitní čalouněné dvoulůžko Jadranka nabízíme s volbou volně ložených matrací. Vyšší čelo postele s...

Luxusní a vysoce kvalitní čalouněné dvoulůžko Jadranka nabízíme s volbou volně ložených matrací. Vyšší čelo postele s prošitými knoflíky poskytuje pohodlné čtení i relaxaci. Postel české výroby můžete vybírat z mnoha druhů čalounění. Součástí postele je úložný prostor s otevíráním od nohou a také lamelový rošt Duoflex, který můžete polohovat u hlavy. Rošt má 28 lamel. V základním provedení je postel naceněna bez matrací. Doporučujeme přikoupení matrací, které si můžete vybrat dle vašich požadavků ze široké nabídky (viz varianty). Matrace mají pratelné potahy. Také si můžete doobjednat praktický přehoz. U postele Jadranka si můžete vybrat z 5 variant provedení nožek – chromové nebo dřevěné v dekoru bílá, šedá, palisandr nebo buk, aby se vaše postel co nejvíce hodila k vybavení ložnice. Poznámka: Při volbě varianty s přehozem platí u dvoubarevného vzorku vzorovaná látka pro čelo a přehoz a jednobarevná látka či ekokůže pro rám postele. Pokud máte zájem o jiné provedení, specifikujte prosím do poznámky v košíku, nebo kontaktujte naše zákaznické oddělení. U všech žinylkových látek může docházet ke slehnutí vlasu – nejedná se však o vadu látky, ale o specifickou vlastnost těchto typů látek. Rozměrová tolerance u čalouněného nábytku je cca 10-30 mm. K tomuto výrobku doporučujeme zakoupit povlečení či polštář a přikrývku z naší nabídky.

Oblíbený a kvalitní produkt Čalouněná postel Jadranka je dostupný teď tu ve známé kategorii postele! Nyní získáte ještě jiné produkty z této sekce na pár kliknutí. To není všechno, u nás toho najdete mnohem více! U nás v nabídce najdete další vybrané kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě produkt Čalouněná postel Jadranka od skvělé značky FORLIVING s.r.o. najdete u nás nyní za zcela nejnižší cenu. Stojí teď u nás 19 290 Kč.