Čalouněná postel Modena 2

Čalouněné lůžko Modena 2 vás zaujme nejen svým designem. Čisté linie vkusně doplňují tmavé dřevěné nožky a úložné prostory ve formě... více informací »
Čalouněná postel Modena 2
11 351 Kč
Ověřit dostupnost
Čalouněné lůžko Modena 2 vás zaujme nejen svým designem. Čisté linie vkusně doplňují tmavé dřevěné nožky a úložné prostory ve formě...

Čalouněné lůžko Modena 2 vás zaujme nejen svým designem. Čisté linie vkusně doplňují tmavé dřevěné nožky a úložné prostory ve formě šuplíků po stranách a pod nožním čelem. Vyšší čelo je hladké a bohatě čalouněné a jistě jej oceníte např. při čtení před spaním. Kostra postele je potažená ekokůží v bílé barvě, která je nadčasovou záležitostí. Postel je vybavená laťovým roštem, 4 úložnými prostory (zásuvkami) a dodáváme ji bez matrace. Matraci si můžete vybrat z naší bohaté nabídky podle svých představ. Lůžko vám dodáme v demontu. K tomuto výrobku doporučujeme zakoupit povlečení či polštář a přikrývku z naší nabídky.


Tento neodolatelný produkt Čalouněná postel Modena 2 máte možnost získat rovněž tady a teď na našem webu v oblíbené sekci postele. Podívejte se na zcela nové produkty ve zmiňované sekci za extra cenu.

Nejprodávanější výrobek Čalouněná postel Modena 2 od známé značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat na našich stránkách teď za výprodejovou cenu. Právě lze objednat jen za 11 351 Kč.