Čalouněná postel Rio

Luxusní a vysoce kvalitní čalouněné dvoulůžko Rio nabízíme s volbou volně ložených matrací. Na čele jsou opěrné polštáře, které jsou... více informací »
Čalouněná postel Rio
15 433 Kč
Ověřit dostupnost
Luxusní a vysoce kvalitní čalouněné dvoulůžko Rio nabízíme s volbou volně ložených matrací. Na čele jsou opěrné polštáře, které jsou...

Luxusní a vysoce kvalitní čalouněné dvoulůžko Rio nabízíme s volbou volně ložených matrací. Na čele jsou opěrné polštáře, které jsou součástí modelu. Polštáře jsou odnímatelné a pratelné. Lůžko české výroby můžete vybírat z mnoha druhů čalounění. Postel disponuje velkým úložným prostorem a otevírá se od nohou. Součástí postele je také lamelový rošt Duoflex, který můžete polohovat u hlavy. Rošt má 28 lamel. V základním provedení je postel naceněna bez matrací. Doporučujeme přikoupení matrací, které si můžete vybrat dle vašich požadavků ze široké nabídky (viz varianty). Matrace mají pratelné potahy. Také si můžete doobjednat praktický přehoz. U postele Rio si můžete vybrat z 5 variant provedení nožek – chromové nebo dřevěné v dekoru bílá, šedá, palisandr nebo buk, aby se vaše postel co nejvíce hodila k vybavení ložnice. Postel je nafocena v čalounění ekokůží Matheo 10, přehoz a opěrákové polštáře jsou v látce Katie 3. Poznámka: U dvoubarevných vzorků v nabídce je vždy vzorovaná látka použita na opěrákové polštáře na čele a jednobarevná látka na rám postele. Při volbě varianty s přehozem platí u dvoubarevného vzorku vzorovaná látka, stejná jako pro opěrákové polštáře a jednobarevná látka či ekokůže pro rám postele. U žinylkových látek může docházet ke slehnutí vlasu – nejedná se však o vadu látky, ale o specifickou vlastnost těchto typů látek. Rozměrová tolerance u čalouněného nábytku je cca 10-30 mm. K tomuto výrobku doporučujeme zakoupit povlečení či polštář a přikrývku z naší nabídky.

Oblíbený produkt jde pořídit jednoduše tady na našem webu ve známé kategorii postele! Nyní si můžete pořídit ještě ostatní produkty ze zmíněné kategorie v akci! V očích zákazníků populární výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě poskytuje vysoce kvalitní sortiment. Možná hledáte něco jiného, naše nabídka je široká! Prozkoumejte u nás taky další vybrané kousky značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento levný produkt Čalouněná postel Rio od značky s tradicí a dobrou pověstí FORLIVING s.r.o. pohodlně nakoupíte v aktuální nabídce za výhodné peníze! Produkt koupíte teď u nás za 15 433 Kč.