Čalouněná postel Sandra

Luxusní a vysoce kvalitní čalouněné dvoulůžko Sandra nabízíme s volbou volně ložených matrací. Vyšší čelo postele je profilované a poskytuje... více informací »
Čalouněná postel Sandra
15 433 Kč
Ověřit dostupnost
Luxusní a vysoce kvalitní čalouněné dvoulůžko Sandra nabízíme s volbou volně ložených matrací. Vyšší čelo postele je profilované a poskytuje...

Luxusní a vysoce kvalitní čalouněné dvoulůžko Sandra nabízíme s volbou volně ložených matrací. Vyšší čelo postele je profilované a poskytuje pohodlné čtení i relaxaci. Lůžko české výroby můžete vybírat z mnoha druhů čalounění. Postel disponuje velkým úložným prostorem a otevírá se od nohou. Součástí postele je také polohovací lamelový rošt Duoflex, který má 28 lamel. V základním provedení je postel naceněna bez matrací. Doporučujeme přikoupení matrací, které si můžete vybrat dle vašich požadavků ze široké nabídky (viz varianty). Matrace mají pratelné potahy. Také si můžete doobjednat praktický přehoz. U postele Sandra si můžete vybrat z 5 variant provedení nožek – chromové nebo dřevěné v dekoru bílá, šedá, palisandr nebo buk, aby se vaše postel co nejvíce hodila k vybavení ložnice. Poznámka: Při volbě varianty postele bez přehozu a polštářků dodáváme samotný rám postele čalouněný pouze jednobarevnou látkou nebo ekokůží. V případě dvoubarevného vzorku prosím specifikujte vámi vybrané provedení v poznámce v nákupním košíku. Při volbě varianty s přehozem a polštářky platí u dvoubarevného vzorku vzorovaná látka pro doplňky a jednobarevná látka či ekokůže pro rám postele. U všech žinylkových látek může docházet ke slehnutí vlasu – nejedná se však o vadu látky, ale o specifickou vlastnost těchto typů látek. Rozměrová tolerance u čalouněného nábytku je cca 10-30 mm. K tomuto výrobku doporučujeme zakoupit povlečení či polštář a přikrývku z naší nabídky.

Tento akční produkt lze zakoupit mimo jiné tady na webu v kategorii postele. Nyní si můžete vybrat ještě ostatní produkty z této kategorie ve výhodné akci! To ovšem není všechno, nebojte, máme toho více. U nás najdete další kvalitní zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce.

Nejprodávanější produkt Čalouněná postel Sandra od značky se zárukou kvality FORLIVING s.r.o. můžete najít právě extra výhodně! Ve skvělé akci za 15 433 Kč.