Čalouněná postel Venuše

Luxusní čalouněná postel Venuše české výroby z velmi kvalitního lamina o síle 22 mm (bočnice) a 36 mm (čela a nohy). Vysoce stabilní postel... více informací »
Čalouněná postel Venuše
10 262 Kč
Ověřit dostupnost
Luxusní čalouněná postel Venuše české výroby z velmi kvalitního lamina o síle 22 mm (bočnice) a 36 mm (čela a nohy). Vysoce stabilní postel...

Luxusní čalouněná postel Venuše české výroby z velmi kvalitního lamina o síle 22 mm (bočnice) a 36 mm (čela a nohy). Vysoce stabilní postel nabízíme v několika odstínech dezénů a čalounění látkou nebo ekokůží i ve více rozměrech, viz varianty produktu. Boky chrání plastová hrana ABS. Postel dodáváme bez roštů a matrace, rošt můžete výškově polohovat. Doporučujeme dokoupení praktického úložného prostoru a nočních stolků v podobě poličky či se zásuvkou (viz související produkty). Vyobrazené noční stolky nejsou součástí ceny. Postel dodáváme v demontu v kartonech a jednotlivé díly jsou sešroubovány speciálními šrouby. Díky tomu je postel snadno čistitelná a velmi pevná a tuhá při statickém i při dynamickém namáhání. K tomuto výrobku doporučujeme zakoupit povlečení či polštář a přikrývku z naší nabídky.

Unikátní produkt Čalouněná postel Venuše můžete sehnat rovněž na našich stránkách ve známé kategorii postele. Prozkoumejte parádní produkty ve zmíněné kategorii za nejlepší ceny. Oblíbený dodavatel FORLIVING s.r.o. dlouhodobě prodává velmi kvalitní produkty Třeba hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce také více produktů od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený produkt Čalouněná postel Venuše od populární značky FORLIVING s.r.o. můžete sehnat na našich stránkách teď právě za výhodnou cenu! Cena již od 10 262 Kč.