Černá komoda Tejado

Komoda Tejado disponuje třemi šuplíky a je vyrobena z kvalitní 12 mm silné laminované DTD v černém dezénu. Díky jejímu extravagantnímu zbarvení... více informací »
Černá komoda Tejado
1 860 Kč
Ověřit dostupnost
Komoda Tejado disponuje třemi šuplíky a je vyrobena z kvalitní 12 mm silné laminované DTD v černém dezénu. Díky jejímu extravagantnímu zbarvení...

Komoda Tejado disponuje třemi šuplíky a je vyrobena z kvalitní 12 mm silné laminované DTD v černém dezénu. Díky jejímu extravagantnímu zbarvení doporučujeme umístění kamkoli, kam chcete přitáhnout pozornost nejen svých návštěv. Skvěle se bude vyjímat v kombinaci s dalším moderním vybavením především v bílé barvě. Dodáváme v demontu.

Zcela unikátní výrobek můžete dostat již dnes na stránkách v populární rubrice komody! Nyní pořídíte unikátní zboží z této známé sekce ve slevě. Významný dodavatel FORLIVING s.r.o. vyrábí top sortiment. Nakupujte výhoděn u nás! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce ovšem více kousků od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený produkt Černá komoda Tejado značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete pořídit zrovna ve výprodejové akci. Akční ceny již od 1 860 Kč.