Červená židle Frozen černé ové nohy

Jídelní židle čalouněná z příjemné sametové tkaniny v červené barvě. Ergonomicky tvarované opěradlo. Židle je vhodná i do... více informací »
Červená židle Frozen černé ové nohy
Značka: Donna Shop
1 649 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní židle čalouněná z příjemné sametové tkaniny v červené barvě. Ergonomicky tvarované opěradlo. Židle je vhodná i do...

Jídelní židle čalouněná z příjemné sametové tkaniny v červené barvě. Ergonomicky tvarované opěradlo. Židle je vhodná i do kanceláře či k toaletnímu stolku. Výška sedadla 46 cm. Hloubka sedadla 46 cm. Maximální nosnost: 120 kg. Připravena na cestu do Vaší jídelny.

Zcela unikátní produkt lze koupit v pohodě tu na stránkách v oblíbené rubrice židle! Nyní si můžete pořídit ještě jiné zboží ze zmíněné kategorie ve výhodné akci! Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás najdete další skvělé produkty od dodavatele Donna Shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný produkt Červená židle Frozen černé ové nohy od populárního výrobce Donna Shop seženete právě zde za výhodnou cenu. Právě teď jen za 1 649 Kč.