Cestovní dětská matrace Vojta Travel

Česká cestovní matrace pro miminka ze vzdušné studené pěny 25 kg/m³. Praktické gumové pásky v rozích poslouží pro snadné složení a případné... více informací »
Cestovní dětská matrace Vojta Travel
690 Kč
Ověřit dostupnost
Česká cestovní matrace pro miminka ze vzdušné studené pěny 25 kg/m³. Praktické gumové pásky v rozích poslouží pro snadné složení a případné...

Česká cestovní matrace pro miminka ze vzdušné studené pěny 25 kg/m³. Praktické gumové pásky v rozích poslouží pro snadné složení a případné přichycení matrace k podkladu v postýlce. Matraci dodáváme vč. neprošívaného dvojdílného potahu, který je plně snímatelný a můžete jej prát na vyvářku (95ºC). Také máme děti a víme, že když se jede na dovolenou, je problém sehnat pořádnou matraci do cestovní postýlky. Dětskou cestovní matraci Vojta Travel snadno složíte do praktické tašky s uchem, která je již v ceně matrace. Vyrobeno v Krkonoších pro naše nejmenší spáče. Doporučené uložení deska/laťky s rozestupem do 4 cm, v případě použití monitoru dechu – dle instrukcí jeho výrobce. Vlastnosti: – výška 3 cm – rozměr 60×120 cm – nosnost do 30 kg – záruka 2 roky


Designový produkt Cestovní dětská matrace Vojta Travel je dostupný bezprostředně tady u nás v oblíbené kategorii matrace. Nyní můžete získat vyjímečné produkty ze zmíněné kategorie za skvělou cenu! U nás vám nabízíme více, mrkněte také na více produktů od výrobce FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce. Významná značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě prodává špičkový sortiment. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Velmi oblíbený produkt Cestovní dětská matrace Vojta Travel pocházející od značky FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte na našich stránkách nyní ve výprodejové akci. Ceny od 690 Kč.