Designová masivní postel ELBA s úložným prostorem

Originální designová postel s úložným prostorem z jilmového dřeva o síle 40 mm s dekorační kresbou struktury dřeva. Pro... více informací »
Designová masivní postel ELBA s úložným prostorem
83 276 Kč
Ověřit dostupnost
Originální designová postel s úložným prostorem z jilmového dřeva o síle 40 mm s dekorační kresbou struktury dřeva. Pro...

Originální designová postel s úložným prostorem z jilmového dřeva o síle 40 mm s dekorační kresbou struktury dřeva. Pro dokonalost vzhledu jilmové dřevo povrchově upravujeme kartáčovaním povrchu a následným nátěrem vysychavým olejem Natura Oil. Tento proces zvýrazní přírodní strukturu dřeva. Každý kus je vždy jedinečný a nezaměnitelný originál, celkový vzhled (boule, praskliny,..) je tedy individuální. Postel Elba se svým atypickým zpracováním doporučujeme do většího interiéru, kde bude působit jako dominantní centrální prvek. S postelí vám dodáme rošty i policové noční stolky (viz obr. v galerii). Rošt nabízíme lamelový polohovací či pevný nebo laťový rošt. Typ roštu si zvolíte ve variantách produktu. Jilmové dřevo je tvrdé a houževnaté dřevo s velmi dobrými mechanickými vlastnostmi s minimální životností 30 let. Barevná rozdílnost ve struktuře dřeva a nízký podíl jilmového dřeva v našich lesích (pouze 0,03%) ho předurčuje na výrobu luxusního nábytku v limitovaných sériích. Luxusní postel Elba dodáváme bez matrace. Postel s výškově nastavitelným nosným kováním pro různé výšky matrace kombinujte s matrací z naší nabídky. U této postele nenabízíme žádné doplňkové úpravy dle vašeho požadavku. Na korpus postele poskytujeme záruku 10 let a dodáváme ji v demontu. Rozměry: – vnitřní šířka postele 160 a 180 cm – vnější šířka + 8 cm + nohy postele – vnitřní délka 200 cm – vnější délka + 8 cm + nohy postele – výška předního čela 50 cm – výška zadního čela 95 cm – výška bočnice od podlahy 45 cm

Hodně žádaný produkt Designová masivní postel ELBA s úložným prostorem můžete získat rovněž tu na stránkách umístěný v rubrice postele! Získejte oblíbené kusy z této populární kategorie za báječnou cenu. Populární dodavatel FORLIVING s.r.o. dlouhodobě vyrábí prvotřídní produkty.! Přesvědčte se sami. Možná hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc. Podívejte se také na další skvělé zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající produkt Designová masivní postel ELBA s úložným prostorem od oblíbené značky se zárukou kvality FORLIVING s.r.o. máte možnost dostat právě teď v naší nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Právě lze objednat jen za 83 276 Kč.