Designový dřevěný policový systém LM1950BK 80cm

Holandská designová značka Leitmotiv navrhuje a vyrábí již více jak 30 let designová svítidla a designové interiérové doplňky.... více informací »
Designový dřevěný policový systém LM1950BK 80cm
3 490 Kč
Ověřit dostupnost
Holandská designová značka Leitmotiv navrhuje a vyrábí již více jak 30 let designová svítidla a designové interiérové doplňky....

Holandská designová značka Leitmotiv navrhuje a vyrábí již více jak 30 let designová svítidla a designové interiérové doplňky. Pro svůj jednoduchý, minimalistický a čistý design jsou produkty této značky oblíbené ve všech destinacích po celém světě. Univerzální interiérový pětipolicový systém z bambusového a lakovaného dřeva. Výška: 82cm Šířka: 80cm. Hloubka: 30cm. Materiál: naturální a lakované dřevo.

Povedený produkt Designový dřevěný policový systém LM1950BK 80cm jde sehnat lehce tu na stránkách zařazený v kategorii knihovny. Pořiďte si ještě jiné výrobky z této rubriky za zcela nejnižší cenu.

Vynikající kus Designový dřevěný policový systém LM1950BK 80cm od společnosti FORLIVING s.r.o. pohodlně seženete momentálně extra výhodně. Nyní lze objednat jen za 3 490 Kč.