Designový sedací pytel BeanBag Africa 2

Sedací pytel BeanBag jako relaxační doplněk do vašeho bytu s odepínatelnými popruhy, který umožňuje mnoho způsobů ležení i sezení a je vhodný... více informací »
Designový sedací pytel BeanBag Africa 2
2 789 Kč
Ověřit dostupnost
Sedací pytel BeanBag jako relaxační doplněk do vašeho bytu s odepínatelnými popruhy, který umožňuje mnoho způsobů ležení i sezení a je vhodný...

Sedací pytel BeanBag jako relaxační doplněk do vašeho bytu s odepínatelnými popruhy, který umožňuje mnoho způsobů ležení i sezení a je vhodný do obývacího pokoje, ložnice či dětského pokoje. Tento typ sedacího pytle je vyroben z jemnějšího polyesteru, který je odolný vůči namáhání. Sedací vak má voděodolný a omyvatelný povrch, a proto je vhodný i na zahradu, kde můžete relaxovat na sluníčku. Hlavní předností designového sedacího pytle je to, že každá jeho strana je potisknutá designovým motivem. Parametry: Materiál: polyester se speciálním antialergickým povrchem Rozměry: 189 x 140 cm Barva: mix barev Náplň: polystyrenové kuličky (EPS) Vlastnosti: – každá strana sedacího pytle je potisknutá designovým motivem – odepínatelné popruhy – design a kvalitní zpracování – dvojité prošití sedacího pytle – plnění je chráněno trojitým zajištěním – náplň lze přidávat či odebírat – voděodolný a omyvatelný povrch – snadná údržba pomocí vlhké houby Čištění: Potah pytle není snímatelný a není určen k praní. Čištění se provádí pouze vlhkou houbou a v případě většího znečištění mýdlovou vodou nebo roztokem z pracího prášku. Mýdlo i prášek je třeba očistit, aby na sedacím pytli nezůstaly fleky.


Tento kvalitní a žádaný produkt Designový sedací pytel BeanBag Africa 2 máte možnost koupit zrovna na webu ve známé rubrice sedací vaky. Nyní pořídíte parádní produkty ze zmíněné sekce v akci! Mezi zákazníky oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. vyrábí prvotřídní zboží Nakupujte, dokud je zboží sladem. Nebojte, máme toho více, podívejte se také na další skvělé zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený výrobek Designový sedací pytel BeanBag Africa 2 od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat právě nyní ve slevě! Ceny od 2 789 Kč.