Dětská komoda FOTBAL ABS 12 bílá/limetka

Komodu FOTBAL Typ 12 nabízíme z lamina o síle 18 mm v dekoru bílá / limetková. Komoda má 4 zásuvky a 2 dvířka, vnitřní prostor rozděluje police.... více informací »
Dětská komoda FOTBAL ABS 12 bílá/limetka
6 948 Kč
Ověřit dostupnost
Komodu FOTBAL Typ 12 nabízíme z lamina o síle 18 mm v dekoru bílá / limetková. Komoda má 4 zásuvky a 2 dvířka, vnitřní prostor rozděluje police....

Komodu FOTBAL Typ 12 nabízíme z lamina o síle 18 mm v dekoru bílá / limetková. Komoda má 4 zásuvky a 2 dvířka, vnitřní prostor rozděluje police. Hrany komody chrání ABS s vysokou odolností proti poškození. Dopřejte svým dětem do jejich pokojíčku i další nábytek z barevné kolekce Fotbal. Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 120 cm – hloubka 47 cm – výška 107 cm


Tento diskontní výrobek Dětská komoda FOTBAL ABS 12 bílá/limetka lze pořídit v pohodě na webu zařazený v rubrice komody. Nyní můžete koupit zcela nové produkty z této sekce ve výprodejové akci! To ale není všechno, náš sortiment je ale široký! Prozkoumejte u nás další prověřené zboží značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky poskytuje top výrobky Však to vidíte sami.

Tento diskontní kus Dětská komoda FOTBAL ABS 12 bílá/limetka originál od výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat u nás opravdu levně! Ceny od 6 948 Kč.
Další produkty z kategorie Komody