Dětská patrová postel Sam

Patrová dětská postel Sam je vyrobená z lakovaného borovicového dřeva. Matrace a rošty jsou součástí dodávky. Postel vám dodáme v demontu.... více informací »
Dětská patrová postel Sam
Patrová dětská postel Sam je vyrobená z lakovaného borovicového dřeva. Matrace a rošty jsou součástí dodávky. Postel vám dodáme v demontu....

Patrová dětská postel Sam je vyrobená z lakovaného borovicového dřeva. Matrace a rošty jsou součástí dodávky. Postel vám dodáme v demontu. Můžete si vybrat ze 2 provedení – přírodní borovice nebo moření olše. K posteli si můžete doobjednat také úložné prostory ve formě zásuvek (viz varianty).

Tento žádaný výrobek Dětská patrová postel Sam lze zakoupit bez problémů na našem webu ve známé rubrice postele. Podívejte se na parádní produkty ve zmiňované sekci za super ceny! Nebojte, máme toho více, mrkněte také na další skvělé produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky prodává top sortiment

Žádaný produkt Dětská patrová postel Sam od top značky FORLIVING s.r.o. naleznete tady a teď za výprodejovou cenu! Nabídka již od 9 373 Kč.