DODEX nábytek

Dětská pěnová matrace CLASSIC STAR – 180x80x12 cm + potah Aloe vera

Tento neodolatelný produkt Dětská pěnová matrace CLASSIC STAR - 180x80x12 cm + potah Aloe vera od společnosti s výborným jménem Biano můžete sehnat momentálně v naši nabídce skutečně levně. Levně za cenu 2 175 Kč.
Dětská pěnová matrace CLASSIC STAR - 180x80x12
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
2 175
Popis produktu

Dětská pěnová matrace CLASSIC STAR – 180x80x12 cm + potah Aloe vera
Jednoduchá a velmi efektivní pěnová matrace Classic se vyznačuje skvělým poměrem cena/výkon. Základem matrace je polyuretanová pěna (PUR) střední tuhosti se zvýšeným odporem proti stlačení (T 25-36), což razantně prodlužuje životnost. Polyuretanová pěna zajišťuje přizpůsobení matrace tvaru těla a příjemné rozložení váhy. Pěna má vysokou odolnost proti deformacím, poskytuje dostatečné odpružení a díky prodyšné struktuře dobře odvětrává. Perfektně reaguje na změnu polohy těla, čímž výrazně zvyšuje pohodlí při spánku. Pórovitá struktura pěny umožňuje cirkulaci vzduchu, což výrazně eliminuje množení roztočů, vzniku plísní a snadno odvětrává absorbovanou vlhkost. Matrace Classic je tedy vhodná i pro alergiky.
Matrace je středně tvrdá, oboustranná (stupeň tvrdosti H3) s doporučenou nosností 100 kg a s maximální nosností 120 kg. Výška matrace je 12 cm.
Složení matrace: T25 polyuretanová pěna (PUR pěna) nejvyšší jakosti s hustotou 25 kg/m3 se zvětšeným odporem proti stlačení (3,6 kPa)
Potah Aloe vera se stříbrnou nití
Snímatelný a pratelný potah Aloe Vera. Tento potah je vytvořen z dutých vláken s hmotností 300 g/m2 s perfektními vlastnosti pro zdravý spánek. Duté vlákno výborně odvádí vlhkost a napomáhá správné termoregulaci. V létě tedy nezadržuje nadbytečné teplo a v zimě napomáhá vracet teplo k tělu. Díky jemné struktuře, která nepřitahuje prach, je snadno vysávatelný a tak vhodný i pro alergiky na prach. V případě potřeby je potah snímatelný a pratelný na 60 °C. Prošití stříbrným vláknem zaručuje trvalou svěžest a hygienu během spánku. Ionty stříbra eliminují bakterie způsobující zápach a chrání před jejich usazováním. Ochrana je trvalá i po častém praní a čištění. 
Konstrukce jádra matrace: 11 cm PUR pěna

Dodavatel matrací Ahorn
EAN 8591089149107
Výška matrace (cm) 12
Jádro matrace Polyuretanová (PUR) pěna
Výrobce MAXMAX