Dětská postel 90/2S

Jednolůžková postel NORTON s úložným prostorem z lamina s ABS hranami. Postel nabízíme v dezénu dub sonoma a dodáváme ji bez roštu a matrace.... více informací »
Dětská postel  90/2S
6 587 Kč
Ověřit dostupnost
Jednolůžková postel NORTON s úložným prostorem z lamina s ABS hranami. Postel nabízíme v dezénu dub sonoma a dodáváme ji bez roštu a matrace....

Jednolůžková postel NORTON s úložným prostorem z lamina s ABS hranami. Postel nabízíme v dezénu dub sonoma a dodáváme ji bez roštu a matrace. Vybírat můžete z naší nabídky roštů a matrací. Jednoduché linie a čistý design této kolekce podtrhuje funkcionalitu a univerzalitu pro kteroukoliv místnost ve vašem domově. U produktů systému Norton klademe vysoký důraz na estetiku a zároveň jednoduchost montáže. Dodáváme v demontu. Dětskou postel můžete kombinovat nejen s nočním stolkem, ale i s dalšími produkty kolekce Norton.


Tento akční a ve slevě produkt Dětská postel 90/2S je dostupný nyní tady a teď na našich stránkách v oblíbené kategorii postele! Nyní najdete zcela nové produkty ve zmiňované kategorii v akci.

Tento zlevněný kus Dětská postel 90/2S od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat na našich stránkách ve výprodejové akci! Nyní za akční cenu 6 587 Kč.