Dětská postel Fire Truck

Přes den postel poslouží při hraní, večer v ní budou děti s radostí spát a snít. Postel má zaoblené hrany opatřené měkčeným PVC a tím se tak... více informací »
Dětská postel Fire Truck
4 525 Kč
Ověřit dostupnost
Přes den postel poslouží při hraní, večer v ní budou děti s radostí spát a snít. Postel má zaoblené hrany opatřené měkčeným PVC a tím se tak...

Přes den postel poslouží při hraní, večer v ní budou děti s radostí spát a snít. Postel má zaoblené hrany opatřené měkčeným PVC a tím se tak minimalizuje riziko zranění. Je vyrobená z pevného lamina, které se snadno udržuje. Který malý kluk by nechtěl být hrdinou hasičem? Splňte jim sen! Postel má tvar požárního auta a tak skvěle podporuje rozvoj fantazie vašeho dítěte při hrách. Postel dodáváme v demontu včetně roštu a matrace.


Velmi oblíbený výrobek Dětská postel Fire Truck jde nakoupit prostě na stránkách v oblíbené sekci dětské postýlky! Nyní můžete koupit zcela nové zboží ve zmíněné sekci za zcela nejnižší cenu! Oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě prodává vynikající výrobky. Přesvědčte se! Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás taky více produktů od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní produkt Dětská postel Fire Truck značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat nyní téměř zdarma! Nabídky již od 4 525 Kč.