Dětská postel Rea Nasťa 90×200

S postelí Nasťa 90 si hravě vytvoříte pokojíček svých snů. Ve variantách produktu si zvolte dezén korpusu postele ze široké... více informací »
Dětská postel Rea Nasťa 90x200
S postelí Nasťa 90 si hravě vytvoříte pokojíček svých snů. Ve variantách produktu si zvolte dezén korpusu postele ze široké...

S postelí Nasťa 90 si hravě vytvoříte pokojíček svých snů. Ve variantách produktu si zvolte dezén korpusu postele ze široké škály a nakombinujte si barevné pásy čel.Postelsi můžete objednat také v celobarevném provedení dezénu. Doporučujeme laťkový rošt nebo si vyberte jiný z naší široké nabídky roštů. Nosné části postele jsou z kvalitního lamina o síle 25 mm, hrany chrání 0,5 mm ABS. Ostatní části jsou z lamina 16 mm. Postel dodáváme bez matrace a v demontu. Postel Rea Nasťa 90 nabízíme bez matrace, v naší bohaté nabídce matrací si však jistě vyberete tu správnou, která bude splňovat všechny vaše požadavky. U nás zakoupíte i povlečení či polštář a přikrývku.


Tento akční a ve slevě výrobek najdete právě tady u nás ve známé kategorii postele. Pořiďte si ostatní zboží ve zmiňované kategorii za nejlepší ceny! Tím ale naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce ovšem více skvělých produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní produkt Dětská postel Rea Nasťa 90x200 od přední značky FORLIVING s.r.o. je k sehnání v naší online nabídce za outletovou cenu! K sehnání zrovna v akci za 4 593 Kč.