DODEX nábytek

Dětská postel se šuplíkem 160×80 cm s výřezem HVĚZDIČKY + matrace ZDARMA!

Kvalitní a žádaný produkt Dětská postel se šuplíkem 160x80 cm s výřezem HVĚZDIČKY + matrace ZDARMA! od značky s dlouholetou tradicí Biano lze koupit právě teď za outletovou cenu! V akci za cenu 4 899 Kč.
Dětská postel se šuplíkem 160x80 cm s
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
4 899

Dětská postel se šuplíkem 160×80 cm s výřezem HVĚZDIČKY + matrace ZDARMA!
Nádherná dětská postel s moderním designem, kvalitním zpracováním a matrací ZDARMA – vybírejte ze stovek vzorů kvalitních dětských postelí! Tuto postýlku u nás můžete zakoupit i v jiných rozměrech (140×70 cm, 180×90 cm, 190×90 cm i 200×90 cm).Dětská postel tvoří základ každého dětského pokojíčku. Nabízíme Vám proto dětskou postel z vysoce kvalitních lamino a MDF desek s ochranným PVC okrajem, který materiál chrání před vniknutím vlhkosti i fyzickým poškozením. Postel je velice jednoduchá na složení a bude sloužit dlouhá léta. Okraje postýlky jsou zaobleny a nenaleznete na ní ostré hrany. Na čelech postele naleznete krásné vyřezávané tvary pěti hvězdiček, které oživí vzhled postele a dítě si je ihned zamiluje.
Zábrana na bocích postele chrání dítě před pádem z postele během spánku. Bariérku lze dle potřeby jednoduše odmontovat nebo dát na druhou stranu. Precizní zpracování a kvalita použitých materiálů zajišťuje, že každá dětská postel je velmi odolná a kvalitní. Jako praktický úložný prostor slouží pojízdný šuplík na 4 gumových kolečkách. Postel je variabilní a lze ji sestavit na pravou i levou stranu.
Součástí balení je i lamelový rošt. Dále v balení naleznete také základní pěnovou matraci ZDARMA!
Nosnost postele je do 100 kg.
Rozměry:

celková šířka: 92 cm
celková výška: 57 cm
celková délka: 164 cm
délka šuplíku: 146 cm
hloubka šuplíku: 50 cm
výška šuplíku: 11 cm
délka zábrany: 78 cm

Povrchová úprava Bílá barva
Druh postele Jednolůžková
Barva Bílá
Velikost postele 160×80
Vzor určený pro všechny

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,