Dětská postel Speed

Přes den postel poslouží při hraní, večer v ní budou děti s radostí spát a snít. Postel má zaoblené hrany opatřené měkčeným PVC a tím se tak... více informací »
Dětská postel Speed
3 343 Kč
Ověřit dostupnost
Přes den postel poslouží při hraní, večer v ní budou děti s radostí spát a snít. Postel má zaoblené hrany opatřené měkčeným PVC a tím se tak...

Přes den postel poslouží při hraní, večer v ní budou děti s radostí spát a snít. Postel má zaoblené hrany opatřené měkčeným PVC a tím se tak minimalizuje riziko zranění. Je vyrobená z pevného lamina, které se snadno udržuje. Který malý závodník by nechtěl usínat ve svém vlastním závoďáku? Postel má tvar auta a tak skvěle podporuje rozvoj fantazie vašeho dítěte při hraní. Postel dodáváme v demontu včetně roštu a matrace.


Vynikající kus Dětská postel Speed lze získat přímo tady a teď na našem webu ve známé kategorii dětské postýlky. Nyní můžete získat nové zboží z této známé sekce za super ceny. To ale není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Podívejte se taky na více kousků značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento designový výrobek Dětská postel Speed od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat teď se slevou. Teď za akční cenu 3 343 Kč.