Dětská postel VMK002A ,

Dětskou postel VMK002A nabízíme z masivu borovice s povrchovou úpravou netransparentní modrá barva. Vysoce stabilní postel je... více informací »
Dětská postel VMK002A
3 050 Kč
Ověřit dostupnost
Dětskou postel VMK002A nabízíme z masivu borovice s povrchovou úpravou netransparentní modrá barva. Vysoce stabilní postel je...

Dětskou postel VMK002A nabízíme z masivu borovice s povrchovou úpravou netransparentní modrá barva. Vysoce stabilní postel je vyrobena z masivu borovice o šířce 2,6 cm. Hrany jsou zaobleny z bezpečnostního hlediska. Veškerý materiál je ekologický a šetrný k životnímu prostředí. Barvy a laky splňují veškeré stanovené normy o nezávadnosti. Samostatně si můžete doobjednat matraci, rošt a úložný prostor v podobě 2 zásuvek, viz související produkty. Masivní postel vám dovezeme v demontu. Atesty: Veškeré atesty splňují požadavky EU (PN-EN 747 – 1 : 2007, PN-EN 747 – 2 : 2007). Použité barvy – AKRYCOL COLORLAK – na dětský nábytek, nábytek v bílé barvě může žloutnout (přírodní proces).

Velmi prodávaný výrobek Dětská postel VMK002A , od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. pohodlně pořídíte zrovna téměř zdarma. Akční ceny již od 3 050 Kč.