dětská židle ACTIKID 2

Rostoucí dětská židle ACTIKID 2, splňuje veškeré požadavky zdravého sezení během růstu dítěte a je určena pro děti od 4 let pro výšku... více informací »
dětská židle ACTIKID 2
6 328 Kč
Ověřit dostupnost
Rostoucí dětská židle ACTIKID 2, splňuje veškeré požadavky zdravého sezení během růstu dítěte a je určena pro děti od 4 let pro výšku...

Rostoucí dětská židle ACTIKID 2, splňuje veškeré požadavky zdravého sezení během růstu dítěte a je určena pro děti od 4 let pro výšku dítěte od 110 do 180 cm při maximálním zatížení 100 kg. Samostatně lze nastavovat výšku sezení, hloubku sezení i výšku zádové opěrky. Židle je v nabídce ve dvou základních kombinacích za velmi příznivou cenu, lze si však objednat i další barevná provedení tak, aby sladění kreativního interiéru dětského pokoje bylo optimální. ACTIKID patří mezi to nejlepší, co lze v dostupné cenové kategorii pro zdravé sezení Vašich dětí pořídit. Židle je vybavena univerzálními kolečky pro koberce a i tvrdé podlahy. Rozměry: – celková výška 81 – 104 cm – výška sezení 36 – 49 cm – hloubka sezení 28 – 41 cm – šířka 44 cm Záruka na židli 5 let.


Kvalitní a oblíbený produkt lze koupit právě tu na našich stránkách zařazený v sekci kancelářské židle. Nyní si můžete koupit ještě jiné produkty z této oblíbené rubriky za parádní cenu. Možná ale hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás také více kousků značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Tento výrobce FORLIVING s.r.o. může nabídnout kvalitní zboží

Tento žádaný kus dětská židle ACTIKID 2 značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete pořídit nyní opravdu výhodně! Cena již od 6 328 Kč.