Dětská židle Kitty 2

Dětská židle Kitty 2 v provedení s roztomilou kočičkou na sedáku a oušky. Židle poskytuje dostatečnou oporu při sezení a zároveň je pohodlná.... více informací »
Dětská židle Kitty 2
2 242 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská židle Kitty 2 v provedení s roztomilou kočičkou na sedáku a oušky. Židle poskytuje dostatečnou oporu při sezení a zároveň je pohodlná....

Dětská židle Kitty 2 v provedení s roztomilou kočičkou na sedáku a oušky. Židle poskytuje dostatečnou oporu při sezení a zároveň je pohodlná. Základna je chromovaná, plastová kolečka. Sedák je vyroben z ohýbané překližky a potažen ekokůží. U židle lze polohovat výšku sedáku. Dodáváno v demontu. Rozměry: – šířka 40 cm – hloubka 45 cm – výška 83 – 95 cm – výška sedáku: 42-54 cm


Kvalitní produkt lze nakoupit bezprostředně u nás v oblíbené rubrice kancelářské židle! Podívejte se na oblíbené zboží z této populární rubriky jednoduše online! Věhlasný výrobce FORLIVING s.r.o. vyrábí vynikající výrobky.

Kvalitní kus Dětská židle Kitty 2 s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte tady teď právě se slevou. V akci od 2 242 Kč.