Dětský sedací vak pes Čak

​Dětský sedací vak pes Čak je nová alternativa odpočinku a relaxace. Vak je vyroben z měkkého sametu. Náplň vaku tvoří malé polystyrenové... více informací »
Dětský sedací vak pes Čak
1 199 Kč
Ověřit dostupnost
​Dětský sedací vak pes Čak je nová alternativa odpočinku a relaxace. Vak je vyroben z měkkého sametu. Náplň vaku tvoří malé polystyrenové...

​Dětský sedací vak pes Čak je nová alternativa odpočinku a relaxace. Vak je vyroben z měkkého sametu. Náplň vaku tvoří malé polystyrenové kuličky vysoké hustoty, které výborně drží svůj tvar a neubývají na objemu. Dětský sedací vak je vhodný do dětského pokoje a pobaví každé malé dítě. Parametry: Materiál: měkký samet Rozměry: délka 60 cm x šířka 60 cm x výška 55 cm Barva: dle fota Náplň: polystyrenové kuličky (EPS) Vlastnosti: – design a kvalitní zpracování – dvojité prošití sedacího vaku – plnění je chráněno dvojitým zajištěním – náplň lze přidávat či odebírat – materiál hebký na dotek Čistění vaku: Potah není snímatelný a není určen k praní. Čištění provádíme pouze vlhkou houbou, v případě většího znečištění mýdlovou vodou, nebo roztokem z pracího prášku. Po použití mýdlové vody, očistěte vlhkou houbou zbytky mýdla, nebo prášku, tak aby nezůstaly na sedacím vaku fleky.


Výjimečný a žádaný produkt Dětský sedací vak pes je k dispozici také tady na našem webu v populární sekci sedací vaky. Vyhledejte si oblíbené produkty z této populární sekce za super cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se taky na další skvělé zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Tato značka FORLIVING s.r.o. vám může poskytnout vysoce kvalitní sortiment Nakupujte výhoděn u nás.

Ve slevě tento produkt Dětský sedací vak pes Čak od výrobce FORLIVING s.r.o. můžete získat zde nyní v akci. Akční ceny od 1 199 Kč.