Doris

Čalouněné lůžko Doris zaujme svým designem. Čisté linie vkusně doplňují dřevěné nožky v moření olše, které díky své 12... více informací »
Doris
7 851 Kč
Ověřit dostupnost
Čalouněné lůžko Doris zaujme svým designem. Čisté linie vkusně doplňují dřevěné nožky v moření olše, které díky své 12...

Čalouněné lůžko Doris zaujme svým designem. Čisté linie vkusně doplňují dřevěné nožky v moření olše, které díky své 12 cm výšce zaručí pohodlný úklid i pod postelí. Vyšší čalouněné čelo je zdobené knoflíky a jistě jej oceníte např. při čtení před spaním. Kostra postele je potažená látkou v šedé barvě, která letos vládne modním trendům. Postel je vybavená lamelovým roštem, dodáváme ji bez matrace. Matraci si můžete vybrat z naší bohaté nabídky podle svých představ. Lůžko vám dodáme v demontu. K tomuto výrobku doporučujeme zakoupit povlečení či polštář a přikrývku z naší nabídky.


Vysoce kvalitní produkt lze nakoupit taky tu na našich stránkách v sekci postele! Nyní můžete najít ještě podobné produkty z této kategorie na pár kliknutí! Tím ale však naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více! U nás v nabídce totiž najdete další vybrané produkty značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky poskytuje top zboží. za neuvěřitelně výhodné ceny.

Velmi žádaný produkt Doris od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. můžete pořídit v naší nabídce za příznivou cenu. Aktuálně v akci od 7 851 Kč.