Dřevěná postel Anetka

Dřevěná postel Anetka z masivního borovicového dřeva ošetřeného 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku. Postel nabízíme v... více informací »
Dřevěná postel Anetka
3 438 Kč
Ověřit dostupnost
Dřevěná postel Anetka z masivního borovicového dřeva ošetřeného 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku. Postel nabízíme v...

Dřevěná postel Anetka z masivního borovicového dřeva ošetřeného 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku. Postel nabízíme v šířce ložné plochy 90×200 cm, 160×200 cm nebo 180×200 cm (viz varianty produktu). Cena postele nezahrnuje rošt, ani matrace, vybírejte z naší bohaté nabídky. Postel doporučujeme kombinovat s produkty z kolekce Classic. Dodáváme v demontu. K tomuto výrobku doporučujeme zakoupit povlečení či polštář a přikrývku z naší nabídky.


Tento akční a ve slevě výrobek Dřevěná postel Anetka je k dostání bez problémů tu na našich stránkách umístěný v kategorii postele! Vyhledejte si parádní produkty z této populární rubriky snadno online. V očích zákazníků populární značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě vyrábí vynikající sortiment. za výborné peníze! Máme toho více, máme v nabídce další prověřené produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Levný produkt Dřevěná postel Anetka originál od výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete právě nyní v akci! Zrovna nyní za cenu 3 438 Kč.