Dřevěná postel Classic jednolůžková

Postel Classic jednolůžková. Vnitřní rozměr 90x200 cm. Masiv - smrk. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva.... více informací »
Dřevěná postel Classic jednolůžková
12 300 Kč
Ověřit dostupnost
Postel Classic jednolůžková. Vnitřní rozměr 90x200 cm. Masiv - smrk. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva....

Postel Classic jednolůžková. Vnitřní rozměr 90×200 cm. Masiv – smrk. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Dodáváme v demontu vč. pevného laťkového roštu. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů. Pozn.: Doporučujeme objednávat nábytek z borového masivu v barevném provedení pouze 3101 bezbarvý transparentní vosk, protože působením UV záření borové dřevo časem ztmavne a jsou velké rozdíly v barevnosti dřeva. K tomuto výrobku doporučujeme zakoupit povlečení či polštář a přikrývku z naší nabídky.

Tento kvalitní a žádaný výrobek můžete najít právě teď na webu v sekci postele! Vyberte si akční produkty z naší rubriky za výhodné peníze! To ovšem není všechno, u nás nabízíme více! Prozkoumejte u nás další kvalitní kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený výrobek Dřevěná postel Classic jednolůžková od známého výrobce FORLIVING s.r.o. můžete najít právě až neuvěřitelně levně! V akci za cenu 12 300 Kč.