Dřevěná postel Claudia jednolůžková

Postel Claudia jednolůžko. Vnitřní rozměr 90x200 cm. Masiv - smrk. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý.... více informací »
Dřevěná postel Claudia jednolůžková
12 912 Kč
Ověřit dostupnost
Postel Claudia jednolůžko. Vnitřní rozměr 90x200 cm. Masiv - smrk. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý....

Postel Claudia jednolůžko. Vnitřní rozměr 90×200 cm. Masiv – smrk. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Dodáváme v demontu vč. pevného laťkového roštu. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů. Pozn.: Doporučujeme objednávat nábytek z borového masivu v barevném provedení pouze 3101 bezbarvý transparentní vosk, protože působením UV záření borové dřevo časem ztmavne a jsou velké rozdíly v barevnosti dřeva. K tomuto výrobku doporučujeme zakoupit povlečení či polštář a přikrývku z naší nabídky.

Levný produkt můžete pořídit bezstarostně tu na našich stránkách v oblíbené kategorii postele! Podívejte se na parádní produkty z této sekce v bezva akci. Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás taky další skvělé zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce. Populární výrobce FORLIVING s.r.o. má v nabídce kvalitní sortiment

Tento neodolatelný výrobek Dřevěná postel Claudia jednolůžková od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. můžete najít právě teď opravdu levně. Akční ceny již od 12 912 Kč.