Dřevěná postel Diana jednolůžková

Postel Diana jednolůžko. Vnitřní rozměr 90x200 cm. Masiv - smrk. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý.... více informací »
Dřevěná postel Diana jednolůžková
9 483 Kč
Ověřit dostupnost
Postel Diana jednolůžko. Vnitřní rozměr 90x200 cm. Masiv - smrk. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý....

Postel Diana jednolůžko. Vnitřní rozměr 90×200 cm. Masiv – smrk. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Dodáváme v demontu vč. pevného laťkového roštu. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů. K tomuto výrobku doporučujeme zakoupit povlečení či polštář a přikrývku z naší nabídky.

Hodně oblíbený kus Dřevěná postel Diana jednolůžková máte možnost sehnat aktuálně tady na webu v populární sekci postele! Prozkoumejte parádní výrobky z naší kategorie ve výhodné akci! Přední značka FORLIVING s.r.o. poskytuje vynikající výrobky Nebojte, máme toho více, máme v nabídce ovšem další prověřené zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce.

Oblíbený výrobek Dřevěná postel Diana jednolůžková od známého výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat právě zde levně. Cena od 9 483 Kč.