Dřevěná postel Elen 1

Postel Elen dvoulůžko. Vnitřní rozměr 180x200 cm. Provedení borovice, bezbarvá povrchová úprava. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a... více informací »
Dřevěná postel Elen 1
24 820 Kč
Ověřit dostupnost
Postel Elen dvoulůžko. Vnitřní rozměr 180x200 cm. Provedení borovice, bezbarvá povrchová úprava. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a...

Postel Elen dvoulůžko. Vnitřní rozměr 180×200 cm. Provedení borovice, bezbarvá povrchová úprava. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. Dodáváme v demontu vč. pevného laťkového roštu. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů. Lze objednat také provedení jednolůžko, rozměry 104x208x92 cm, vnitřní rozměr 90×200 cm – uveďte do poznámky v košíku kód 11605 – cenu sdělíme na vyžádání. K tomuto výrobku doporučujeme zakoupit povlečení či polštář a přikrývku z naší nabídky.

Tento zlevněný produkt Dřevěná postel Elen 1 s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete pořídit teď opravdu levně. Cena od 24 820 Kč.