Dřevěná postel Kamila dvoulůžková

Postel Kamila dvoulůžko. Vnitřní rozměr: 180x200 cm. Masiv - smrk. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý.... více informací »
Dřevěná postel Kamila dvoulůžková
27 211 Kč
Ověřit dostupnost
Postel Kamila dvoulůžko. Vnitřní rozměr: 180x200 cm. Masiv - smrk. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý....

Postel Kamila dvoulůžko. Vnitřní rozměr: 180×200 cm. Masiv – smrk. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Dodáváme v demontu vč. pevného laťkového roštu. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů. Pozn.: Doporučujeme objednávat nábytek z borového masivu v barevném provedení pouze 3101 bezbarvý transparentní vosk, protože působením UV záření borové dřevo časem ztmavne a jsou velké rozdíly v barevnosti dřeva. K tomuto výrobku doporučujeme zakoupit povlečení či polštář a přikrývku z naší nabídky.

Levný kousek Dřevěná postel Kamila dvoulůžková můžete pořídit snadno tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci postele! Nyní můžete koupit zcela nové výrobky ve zmiňované rubrice v akci. U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás také další kvalitní kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce.

Tento oblíbený výrobek Dřevěná postel Kamila dvoulůžková od populární značky FORLIVING s.r.o. získáte u nás nyní za akční cenu. Teď za akční cenu 27 211 Kč.