Dřevěná postel Nina

Dřevěná postel Nina z masivního borovicového dřeva je ošetřena 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku. Postel nabízíme v... více informací »
Dřevěná postel Nina
3 650 Kč
Ověřit dostupnost
Dřevěná postel Nina z masivního borovicového dřeva je ošetřena 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku. Postel nabízíme v...

Dřevěná postel Nina z masivního borovicového dřeva je ošetřena 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku. Postel nabízíme v šířce ložné plochy 90×200 cm. Cena postele nezahrnuje matrace, ani rošt, vybírejte z naší bohaté nabídky. Doporučujeme kombinovat s produkty z kolekce Classic. Dodáváme v demontu. K tomuto výrobku doporučujeme zakoupit povlečení či polštář a přikrývku z naší nabídky.


Diskontní kus Dřevěná postel Nina je dostupný taky na našich stránkách v oblíbené rubrice postele! Nyní si můžete pořídit akční kousky z této sekce na pár kliknutí! Třeba hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více! Prozkoumejte u nás také další vybrané kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Žádaný výrobek Dřevěná postel Nina od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte právě teď za super peníze! Výhodně za 3 650 Kč.