Dřevěná postel Stela

Dřevěná postel Stela z masivního borovicového dřeva ošetřeného 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku. Postel nabízíme v šířce ložné plochy... více informací »
Dřevěná postel Stela
3 870 Kč
Ověřit dostupnost
Dřevěná postel Stela z masivního borovicového dřeva ošetřeného 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku. Postel nabízíme v šířce ložné plochy...

Dřevěná postel Stela z masivního borovicového dřeva ošetřeného 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku. Postel nabízíme v šířce ložné plochy 90×200 cm, 160×200 cm nebo 180×200 cm (viz varianty produktu). Cena postele nezahrnuje rošt, ani matrace, které si vybírejte z naší bohaté nabídky. Postel doporučujeme kombinovat s masivním nábytkem z kolekce Classic. Dodáváme v demontu. K tomuto výrobku doporučujeme zakoupit povlečení čipolštář a přikrývku z naší nabídky.


Tento zlevněný produkt Dřevěná postel Stela máte možnost koupit bezprostředně u nás v rubrice postele! Najděte si ostatní výrobky ze zmíněné rubriky za zcela nejnižší cenu. Tento výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě vyrábí vysoce kvalitní produkty A to je teprve začátek!

Kvalitní a velmi žádaný kus Dřevěná postel Stela od známé značky FORLIVING s.r.o. najdete na našich stránkách za výprodejovou cenu. Teď za akční cenu 3 870 Kč.