Dvoudveřová komoda 014

Komoda má 2 dvířka a je vyrobená z kvalitního lamina o síle 16 mm, vrchní desky mají sílu 25 mm, čímž je zajištěna vysoká stabilita nábytku.... více informací »
Dvoudveřová komoda  014
4 368 Kč
Ověřit dostupnost
Komoda má 2 dvířka a je vyrobená z kvalitního lamina o síle 16 mm, vrchní desky mají sílu 25 mm, čímž je zajištěna vysoká stabilita nábytku....

Komoda má 2 dvířka a je vyrobená z kvalitního lamina o síle 16 mm, vrchní desky mají sílu 25 mm, čímž je zajištěna vysoká stabilita nábytku. Komoda má 0,5 mm ABS hrany. Vyobrazený dezén dub canyon – vybírat můžete i jiné dezény viz volitelné parametry. Dodáváme v demontu. Komoda je součástí sektorového systému Rea Denisa.


Tento žádaný produkt lze sehnat snadno tady a teď na našem webu ve známé sekci komody! Nyní pořídíte zcela nové výrobky ve zmiňované rubrice z pohodlí domova! Věhlasný výrobce FORLIVING s.r.o. vám poskytuje prvotřídní produkty. Podívejte se sami. Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás také další vybrané produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento zlevněný kus Dvoudveřová komoda 014 od top značky FORLIVING s.r.o. můžete pořídit právě zde se slevou! Teď v akci 4 368 Kč.