Herní židle VULTURE MEDIUM

Stylová herní židle Vulture Medium - středně vysoký opěrák. Houpací mechanismus s nastavitelnou sílou protiváhy. Čalouněné područky s měkčenou... více informací »
Herní židle VULTURE MEDIUM
4 085 Kč
Ověřit dostupnost
Stylová herní židle Vulture Medium - středně vysoký opěrák. Houpací mechanismus s nastavitelnou sílou protiváhy. Čalouněné područky s měkčenou...

Stylová herní židle Vulture Medium – středně vysoký opěrák. Houpací mechanismus s nastavitelnou sílou protiváhy. Čalouněné područky s měkčenou dotykovou plochou. Provedení zeleno-černá syntetická PU kůže, speciální černý vrstvený potah. VLASTNOSTI: herní židle se středně vysokým opěrákem houpací mechanismus s aretací v základní pozici a nastavením síly protiváhy čalouněné područky s měkkou dotykovou plochou potahová látka – syntetická kůže na bázi polyuretanu, příjemná na dotyk plynový píst s vyšší odolností (Class 4) čalounění z odolné polyuretanové pěny nylonová báze vyztužená skelným vláknem kolečka o průměru 60 mm – pro měkké podlahy nosnost 120 kg potah: základ tvoří černá v kombinaci se zelenou záruka 24 měsíců


Diskontní kus můžete nakoupit teď na stránkách v populární rubrice kancelářské židle! Prozkoumejte ještě jiné produkty ve zmiňované rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu. To ovšem není všechno, náš sortiment je široký. Podívejte se také na další prověřené zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější kus Herní židle VULTURE MEDIUM od top výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat teď skutečně výhodně. Akční cena 4 085 Kč.