Houpací křeslo Ben 2 černé

Pohodlné houpací křeslo pro příjemný relax a odpočinek. Křeslo má houpací kostrukci z chromované oceli. Sedák s opěrákem jsou... více informací »
Houpací křeslo Ben 2 černé
Pohodlné houpací křeslo pro příjemný relax a odpočinek. Křeslo má houpací kostrukci z chromované oceli. Sedák s opěrákem jsou...

Pohodlné houpací křeslo pro příjemný relax a odpočinek. Křeslo má houpací kostrukci z chromované oceli. Sedák s opěrákem jsou z membránové tkaniny černé barvy. Pro vyšší pohodlí při sezení je křeslo opatřeno plastovými područkami. Rozměry: – šířka 55 cm – hloubka 97 cm – výška 99 cm

Velmi oblíbený produkt Houpací křeslo Ben 2 jde získat nyní tu v kategorii houpací křesla. Připravili jsme unikátní produkty z této kategorie za mimořádně nízkou cenu. Máme toho více, u nás najdete další vybrané kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Hodně povedený výrobek Houpací křeslo Ben 2 černé od výrobce se zárukou kvality FORLIVING s.r.o. jde získat teď v bezva akci. Cenově vychází na 2 672 Kč.